KONST / Litografier / Grafiskt blad 14156071
nr 1415 6071
Anders Wellving
(f. 1979), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Lejon". Signerad, numrerad 7/50. Bildmått: 52x40cm, oramat löst blad
Anders Wellving, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:09:07
29/8 09:49:05